JADUAL PEPERIKSAAN PERTENGAHAN TAHUN 2019

JADUAL PEPERIKSAAN PERTENGAHAN TAHUN 2019

TINGKATAN 1

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

ISNIN

13.5.2019

MATEMATIK 2 Jam 8.00 – 10.00 PN. ZURAIDA
Rehat 20 Minit 10.10 – 10.30  
BAHASA MELAYU 1 1 Jam 30 Minit 10.45 – 12.15 PN. NOR AZLIDA
BAHASA MELAYU 2 1 Jam 12.40 – 1.40 PN. NOR AZLIDA
       
 

SELASA

14.5.2019

SAINS 2 Jam 7.45 – 9.45 PN. SHERMILA
Rehat 20 Minit 9.50 – 10.10  
BAHASA INGGERIS 1 1 Jam 15 Minit 10.30 – 11.45 PN. AZIMAH
BAHASA INGGERIS 2 1 Jam 12.10 – 1.10 PN. AZIMAH
       
 

RABU

15.5.2019

SEJARAH 2 Jam 7.45 – 9.45 PN. NOR AZIZAH
Rehat 20 Minit 9.50 – 10.10  
ASAS SAINS KOMPUTER 2 Jam 11.00 – 1.00 EN. MAT HAMDAN
REKA BENTUK & TEKNOLOGI 2 Jam 11.00 – 1.00 PN. IFFAH SYAHIDAH
       
 

KHAMIS

16.5.2019

PENDIDIKAN MUZIK 1 Jam 30 Minit 8.00 – 9.30 PN. SITI SYAMILA
PENDIDIKAN SENI VISUAL 1 Jam 30 Minit 8.00 – 9.30 EN. MOHD SUKRI
Rehat 20 Minit 9.40 – 10.00  
PENDIDIKAN ISLAM 2 Jam 10.30 – 12.30 EN. MUHAMMADUL ALIMI
PENDIDIKAN MORAL 1 Jam 30 Minit 10.45 – 12.15 EN. SOLEH
       
 

JUMAAT

17.5.2019

PEND. JASMANI & KESIHATAN 1 Jam 7.50 – 8.50 EN. MOHAMMAD HARIZ
Rehat 20 Minit 8.55 – 9.15  
GEOGRAFI 2 Jam 9.45 – 11.45 EN. MOHD ZULKHIRI
       
 

SELASA

21.5.2019

BAHASA CINA 2 Jam 8.00 – 9.30 GURU KANAN BAHASA
BAHASA TAMIL 2 Jam 8.00 – 9.30 GURU KANAN BAHASA
** Murid yang mengambil Bahasa Cina dan Bahasa Tamil akan ditempatkan di Dewan Nazrin.

** Murid yang tidak terlibat akan berada di kelas masing-masing bersama dengan guru waktu berkenaan untuk PdPc.

Tindakan guru kelas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JADUAL PEPERIKSAAN PERTENGAHAN TAHUN 2019

TINGKATAN 2

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

ISNIN

13.5.2019

MATEMATIK 2 Jam 8.00 – 10.00 PN. NOR FAEZAH
Rehat 20 Minit 10.10 – 10.30  
BAHASA MELAYU 1 1 Jam 30 Minit 10.45 – 12.15 PN. SITI SYAMILA
BAHASA MELAYU 2 1 Jam 12.40 – 1.40 PN. SITI SYAMILA
       
 

SELASA

14.5.2019

SAINS 2 Jam 7.45 – 9.45 PN. ZAINAB
Rehat 20 Minit 9.50 – 10.10  
BAHASA INGGERIS 1 1 Jam 15 Minit 10.30 – 11.45 PN. NUR SUA’IRAH
BAHASA INGGERIS 2 1 Jam 12.10 – 1.10 PN. NUR SUA’IRAH
       
 

RABU

15.5.2019

SEJARAH 2 Jam 7.45 – 9.45 EN. AHMAD SUKRI
Rehat 20 Minit 9.50 – 10.10  
ASAS SAINS KOMPUTER 2 Jam 11.00 – 1.00 EN. MAT HAMDAN
REKA BENTUK & TEKNOLOGI 2 Jam 11.00 – 1.00 EN. AHMAD SUKRI
       
 

KHAMIS

16.5.2019

PENDIDIKAN MUZIK 1 Jam 30 Minit 8.00 – 9.30 EN. SOLEH
PENDIDIKAN SENI VISUAL 1 Jam 30 Minit 8.00 – 9.30 EN. MOHD SUKRI
Rehat 20 Minit 9.40 – 10.00  
PENDIDIKAN ISLAM 2 Jam 10.30 – 12.30 EN. MOHAMMAD HARIZ
PENDIDIKAN MORAL 1 Jam 30 Minit 10.45 – 12.15 EN. SOLEH
       
 

JUMAAT

17.5.2019

PEND. JASMANI & KESIHATAN 1 Jam 7.50 – 8.50 PN. SALASIAH
Rehat 20 Minit 8.55 – 9.15  
GEOGRAFI 2 Jam 9.45 – 11.45 PN. SYAZWANI
       
 

SELASA

21.5.2019

BAHASA CINA 2 Jam 8.00 – 9.30 GURU KANAN BAHASA
BAHASA TAMIL 2 Jam 8.00 – 9.30 GURU KANAN BAHASA
** Murid yang mengambil Bahasa Cina dan Bahasa Tamil akan ditempatkan di Dewan Nazrin.

** Murid yang tidak terlibat akan berada di kelas masing-masing bersama dengan guru waktu berkenaan untuk PdPc.

Tindakan guru kelas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JADUAL PEPERIKSAAN PERTENGAHAN TAHUN 2019

TINGKATAN 3

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

ISNIN

13.5.2019

MATEMATIK 2 Jam 8.00 – 10.00 PN. NOR FAEZAH
Rehat 20 Minit 10.10 – 10.30  
BAHASA MELAYU 1 1 Jam 30 Minit 10.45 – 12.15 PN. MAIZUN
BAHASA MELAYU 2 1 Jam 12.40 – 1.40 PN. MAIZUN
       
 

SELASA

14.5.2019

SAINS 2 Jam 7.45 – 9.45 CIK AZNIN AWANIS
Rehat 20 Minit 9.50 – 10.10  
BAHASA INGGERIS 1 1 Jam 15 Minit 10.30 – 11.45 PN. LEONG YET PIN
BAHASA INGGERIS 2 1 Jam 12.10 – 1.10 PN. LEONG YET PIN
       
 

RABU

15.5.2019

SEJARAH 2 Jam 7.45 – 9.45 CIK NOR SAZIANA
Rehat 20 Minit 9.50 – 10.10  
ASAS SAINS KOMPUTER 2 Jam 11.00 – 1.00 PN. ROSLINDA
REKA BENTUK & TEKNOLOGI 2 Jam 11.00 – 1.00 PN. SALASIAH
       
 

KHAMIS

16.5.2019

PENDIDIKAN MUZIK 1 Jam 30 Minit 8.00 – 9.30 EN. SOLEH
PENDIDIKAN SENI VISUAL 1 Jam 30 Minit 8.00 – 9.30 PN. RABIATUL ADAWIYAH
Rehat 20 Minit 9.40 – 10.00  
PENDIDIKAN ISLAM 2 Jam 10.30 – 12.30 EN. MOHAMMAD HARIZ
PENDIDIKAN MORAL 1 Jam 30 Minit 10.45 – 12.15 PN. ZURAIDA
       
 

JUMAAT

17.5.2019

PEND. JASMANI & KESIHATAN 1 Jam 7.50 – 8.50 EN. MOHD SYAWAL
Rehat 20 Minit 8.55 – 9.15  
GEOGRAFI 2 Jam 9.45 – 11.45 PN. AZIMAH
       
 

SELASA

21.5.2019

BAHASA CINA 2 Jam 8.00 – 9.30 GURU KANAN BAHASA
BAHASA TAMIL 2 Jam 8.00 – 9.30 GURU KANAN BAHASA
** Murid yang mengambil Bahasa Cina dan Bahasa Tamil akan ditempatkan di Dewan Nazrin.

** Murid yang tidak terlibat akan berada di kelas masing-masing bersama dengan guru waktu berkenaan untuk PdPc.

Tindakan guru kelas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JADUAL PEPERIKSAAN PERTENGAHAN TAHUN 2019

TINGKATAN 4

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

ISNIN

6.5.2019

BAHASA INGGERIS 2 2 Jam 15 Minit 8.30 – 10.45 PN. CHONG SOE CHENG
Rehat 20 Minit 11.10-11.30  
BAHASA INGGERIS 1 1 Jam 45 Minit 11.45 – 1.30 EN. RAVIKUMAR
       
 

SELASA

7.5.2019

BAHASA MELAYU 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 HJH. NOOR ALIZA
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
BAHASA MELAYU 1 2 Jam 15 Minit 11.15 – 1.30 PN. MAIZUN
       
 

RABU

8.5.2019

SEJARAH 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 EN. MOHD SYAWAL
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
SEJARAH 1 1 Jam 11.10– 12.10 EN. MOHD SYAWAL
PEND. JASMANI & KESIHATAN 1 Jam 12.30 – 1.30 EN. AHMAD SUKRI
       
 

 

KHAMIS

9.5.2019

MATEMATIK 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 HJ. ABDUL KADIR
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
MATEMATIK 1 1 Jam 15 Minit 11.15 – 12.30 HJ. ABDUL KADIR
PEND. SIVIK & KEWARGANEGARAAN 1 Jam 12.45 – 1.45 EN. MOHD FAISAL
       
 

JUMAAT

10.5.2019

Rehat 20 Minit 8.30 – 8.50  
SEJARAH 3 3 Jam 9.00 – 12.00 EN. MOHD SYAWAL
       
 

ISNIN

13.5.2019

 

 

MATEMATIK TAMBAHAN 2 2 Jam 30 Minit 8.30 – 11.00 PN. CIK NOORAYU YUSLIZA
EKONOMI 2 2 Jam 15 Minit 8.45 – 11.00 PN. NORAZLINDA
Rehat 20 Minit 11.10 – 11.30  
MATEMATIK TAMBAHAN 1 2 Jam 11.45 – 1.45 PN. CIK NOORAYU YUSLIZA
EKONOMI 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 PN. NORAZLINDA
       
 

 

SELASA

14.5.2019

KIMIA 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 HJ. ABDUL HAKIM
SAINS 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. ZAINAB
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
KIMIA 1 1 Jam 15 Minit 11.10 – 12.25 HJ. ABDUL HAKIM
SAINS 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 PN. ZAINAB
KIMIA 3 1 Jam 30 Minit 12.45 – 2.15 HJ. ABDUL HAKIM
       
 

RABU

15.5.2019

FIZIK 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 EN. MOHD FAISAL
SAINS SUKAN 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 EN. MOHD SYAWAL
PENDIDIKAN SENI VISUAL 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. RABIATUL ADAWIYAH
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
FIZIK 1 1 Jam 15 Minit 11.10 – 12.25 EN. MOHD FAISAL
SAINS SUKAN 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 EN. MOHD SYAWAL
PENDIDIKAN SENI VISUAL 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 PN. RABIATUL ADAWIYAH
FIZIK 3 1 Jam 30 Minit 12.45 – 2.15 EN. MOHD FAISAL
       

 

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

 

KHAMIS

16.5.2019

BIOLOGI 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. CHE ZUNAIDAH
PERNIAGAAN 2 2 Jam 15 Minit 8.00 – 10.15 EN. KHAIRUL IZAM
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
BIOLOGI 1 1 Jam 15 Minit 11.10 – 12.25 PN. CHE ZUNAIDAH
PERNIAGAAN 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 EN. KHAIRUL IZAM
BIOLOGI 3 1 Jam 30 Minit 12.45 – 2.15 PN. CHE ZUNAIDAH
       
 

 

JUMAAT

17.5.2019

PENDIDIKAN ISLAM 1 2 Jam 7.50 – 9.50 PN. MARYAM FAUZIAH
Rehat 20 Minit 9.55 – 10.10  
PENDIDIKAN ISLAM 2 1 Jam 40 Minit 10.20 – 12.00 PN. MARYAM FAUZIAH
PENDIDIKAN MORAL 2 Jam 30 Minit 9.30 – 12.00 EN. MOHD SYAWAL
       
 

SELASA

21.5.2019

BAHASA CINA 2 2 Jam 15 Minit 8.00 – 10.15 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

BAHASA TAMIL 2 2 Jam 15 Minit 8.00 – 10.15 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
** Murid yang tidak mengambil BC dan BT akan berada di kelas masing-masing.  
BAHASA CINA 1 1 Jam 45 Minit 11.15 – 12.30 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

BAHASA TAMIL 1 1 Jam 45 Minit 11.15 – 12.30 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

** Murid yang tidak mengambil BC dan BT hadir ke sekolah seperti biasa dan  berada di kelas masing-masing. Tindakan guru kelas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JADUAL PEPERIKSAAN PERTENGAHAN TAHUN 2019

TINGKATAN 5

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

ISNIN

6.5.2019

BAHASA INGGERIS 2 2 Jam 15 Minit 8.30 – 10.45 PN. YASMIN
Rehat 20 Minit 11.10-11.30  
BAHASA INGGERIS 1 1 Jam 45 Minit 11.45 – 1.30 PN. ADIBAH HANIM
       
 

SELASA

7.5.2019

BAHASA MELAYU 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PPD
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
BAHASA MELAYU 1 2 Jam 15 Minit 11.15 – 1.30 PPD
       
 

RABU

8.5.2019

SEJARAH 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. SAKINAH
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
SEJARAH 1 1 Jam 11.10– 12.10 CIK NOR  SAZIANA
PEND. JASMANI & KESIHATAN 1 Jam 12.30 – 1.30 PN. ZAINAB
       
 

 

KHAMIS

9.5.2019

MATEMATIK 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 EN. KHAIRUL IZAM
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
MATEMATIK 1 1 Jam 15 Minit 11.15 – 12.30 PN. NOOR SYUHADA
PEND. SIVIK & KEWARGANEGARAAN 1 Jam 12.45 – 1.45 EN. MOHD ZULKHIRI
       
 

JUMAAT

10.5.2019

Rehat 20 Minit 8.30 – 8.50  
SEJARAH 3 3 Jam 9.00 – 12.00 PPD
       
 

ISNIN

13.5.2019

 

 

MATEMATIK TAMBAHAN 2 2 Jam 30 Minit 8.30 – 11.00 PN. CIK NOORAYU YUSLIZA
EKONOMI 2 2 Jam 15 Minit 8.45 – 11.00 PN. SYAZWANI
Rehat 20 Minit 11.10 – 11.30  
MATEMATIK TAMBAHAN 1 2 Jam 11.45 – 1.45 PN. CIK NOORAYU YUSLIZA
EKONOMI 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 PN. SYAZWANI
       
 

 

SELASA

14.5.2019

KIMIA 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. SUNIETA
SAINS 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 CIK AZNIN AWANIS
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
KIMIA 1 1 Jam 15 Minit 11.10 – 12.25 PN. SUNIETA
SAINS 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 CIK AZNIN AWANIS
KIMIA 3 1 Jam 30 Minit 12.45 – 2.15 PN. SUNIETA
       
 

RABU

15.5.2019

FIZIK 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 EN. MOHD FAISAL
SAINS SUKAN 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. ROSLINDA
PENDIDIKAN SENI VISUAL 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 EN. MOHD SUKRI
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
FIZIK 1 1 Jam 15 Minit 11.10 – 12.25 EN. MOHD FAISAL
SAINS SUKAN 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 PN. ROSLINDA
PENDIDIKAN SENI VISUAL 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 EN. MOHD SUKRI
FIZIK 3 1 Jam 30 Minit 12.45 – 2.15 EN. MOHD FAISAL
       

 

 

TARIKH/

HARI

MATA PELAJARAN MASA WAKTU PENYELARAS SOALAN/ TINDAKAN
 

 

KHAMIS

16.5.2019

BIOLOGI 2 2 Jam 30 Minit 8.00 – 10.30 PN. CHE ZUNAIDAH
PERNIAGAAN 2 2 Jam 15 Minit 8.00 – 10.15 EN. MUHAMMADUL ALIMI
Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
BIOLOGI 1 1 Jam 15 Minit 11.10 – 12.25 PN. CHE ZUNAIDAH
PERNIAGAAN 1 1 Jam 15 Minit 12.00 – 1.15 EN. MUHAMMADUL ALIMI
BIOLOGI 3 1 Jam 30 Minit 12.45 – 2.15 PN. CHE ZUNAIDAH
       
 

 

JUMAAT

17.5.2019

PENDIDIKAN ISLAM 1 2 Jam 7.50 – 9.50 HJH. ASMAH WATI
Rehat 20 Minit 9.55 – 10.10  
PENDIDIKAN ISLAM 2 1 Jam 40 Minit 10.20 – 12.00 HJH. ASMAH WATI
PENDIDIKAN MORAL 2 Jam 30 Minit 9.30 – 12.00 EN. MOHD ZULKHIRI
       
 

SELASA

21.5.2019

BAHASA CINA 2 2 Jam 15 Minit 8.00 – 10.15 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

BAHASA TAMIL 2 2 Jam 15 Minit 8.00 – 10.15 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

Rehat 20 Minit 10.40 – 11.00  
** Murid yang tidak mengambil BC dan BT akan berada di kelas masing-masing.  
BAHASA CINA 1 1 Jam 45 Minit 11.15 – 12.30 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

BAHASA TAMIL 1 1 Jam 45 Minit 11.15 – 12.30 GURU KANAN BAHASA

**Diawasi oleh guru yang mengajar kelas 4UM& 5UM

** Murid yang tidak mengambil BC dan BT hadir ke sekolah seperti biasa dan  berada di kelas masing-masing. Tindakan guru kelas

 

 

 

 

 

1 2 3 19